Tikros nuotraukos
Ką matote, tą ir gaunate
Vienas puokščių dydis
Matomas nuotraukose
Švieži pasiūlymai
Kiekvieną savaitę

Sąlygos ir taisyklės

El. parduotuvės www.geliufabrikas.lt užsakymus priima ir vykdo UAB „Gėlių fabrikas“, juridinio asmens kodas 140806317, adresas korespondencijai – Pilies g. 7, LT-91232 Klaipėda.

Gėlės

Pristatomos gėlės ar jų kompozicijos gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose dėl tuo metu salone esančio gėlių asortimento bei sezoniškumo. Nors gėlės ar jų kompozicijos gali atrodyti šiek tiek kitaip nei parodyta el. parduotuvėje, kreipiame ypatingą dėmesį į Jūsų užsakymą ir siekiame užtikrinti, kad jos būtų kiek galima panašesnės į tas, kurias užsakėte.

Kainos ir užsakymai

El. parduotuvėje pateiktos kainos yra nurodytos su PVM. Kainos pateikiamos eurais (EUR). Pabaigę užsakymą gausite patvirtinimą el. paštu su pilna užsakymo informacija. Prašome išsaugoti šį laišką ir užsakymo patvirtinimą kaip įrodymą. Mūsų darbuotojai atsakys į visus pasiteiravimus (telefonu ar el. paštu) per 2 darbo dienas.

Pristatymas

Mes neprisiimame atsakomybės už pavėluotą pristatymą ar užsakymo neįvykdymą tais atvejais, kai pateiktas adresas ar telefono numeris buvo nurodyti klaidingai ar nepilnai.

Jei pristatymo metu adresato nėra ir su juo nėra galimybės susisiekti telefonu, www.geliufabrikas.lt kurjeris tą pačią dieną atvyks vėlesniu laiku bei dar kartą bandys pasiekti gavėją telefonu. Po nesėkmingo antro bandymo pasiekti gavėją, užsakovas apie neįvykdytą užsakymą bus informuotas telefonu arba el. paštu. Tais atvejais, kai nėra galimybės pristatyti gėlių tiesiogiai adresatui, už pristatymą atsakingas kurjeris gali palikti gėles patikimiems tretiesiems asmenims (pvz. giminaičiui, kaimynui, kolegai ar pan.), su sąlyga, kad gėlės bus perduotos adresatui.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymus galima atšaukti prieš dvi darbo dienas iki pristatymo dienos, pateikiant užsakymo numerį. Bet koks kitas atšaukimas praėjus šiam laikui negarantuoja mokėjimo grąžinimo. Užsakymo atšaukimus reikėtų siųsti adresu info@geliufabrikas.lt arba telefonu +370 464 10 202.

Privatumo politika

Užsakymo formoje pateikiami užsakovo kontaktiniai duomenys yra būtini vykdant www.geliufabrikas.lt paslaugas: informuojant apie užsakymo patvirtinimą bei susisiekiant su užsakovu arba gavėju. Užsakovo pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nėra teikiami trečiosioms šalims, išskyrus išimtinius, įstatymų numatytus atvejus.

Grąžinimo sąlygos

Po pristatymo gėlėms ir jų kompozicijoms taikoma dviejų dienų (48 valandų) kokybės garantija. Jei dėl pristatytų gėlių ar jų kompozicijų yra pareiškiamos pagrįstos pretenzijos, jos bus pakeistos kitomis, bet tik tais atvejais, kai gėlės bus grąžintos į parduotuvę per nurodytą laikotarpį. Iškilus ginčui reikalaujame, kad būtų pateikta www.geliufabrikas.lt kokybės neatitikusių gėlių ar jų kompozicijos nuotrauka.